Hahn: Deputetët të votojnë për marrëveshjen historike në Maqedoni
Rajoni dhe Politika

Hahn: Deputetët të votojnë për marrëveshjen historike në Maqedoni

19.Oct.2018 17:30
0

Johannes Hahn ka shkruar në Twitter se kjo ditë është vendimtare për Republikën e Maqedonisë Komisioneri Evropian ka thënë se deputetët do të votojnë për marrëveshjen historike #Prespa e cila hap derën për integrimin euroatlantik të vendit.

Është një votë për të ardhmen e vendit plus perspektiva pozitive për popullin e saj./21Media 

Palmer: "Konflikti i ngrirë" Kosovë - Serbi, paraqet rrezik
Reali ofron Modricin dhe 40 milionë euro për këtë sulmues
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration