“Griezmannit nuk i vije keq që e refuzoi Barcelonën”
Sport

“Griezmannit nuk i vije keq që e refuzoi Barcelonën”

25.Mar.2019 08:30
0

Antoine Griezmann e do transferimin te Barcelona, pas refuzimit që u bëri në verën e kaluar.

Por, mbrojtësi i katalonasëve, Samuel Umtiti ka bërë me dije se bashkëkombësi i tij nuk është penduar që e ka refuzuar skuadrën katalonase.

“E di që Antoine është shumë i lumtur në Madrid, po shkon mirë për të, është një ekip që luan për të dhe pas kësaj, në një karrierë ka zgjedhje që mund të marrim dhe se mund të vjen keq”, shpjegoi ai tek Telefoot.

“Por unë e di se ai ndihet mirë atje, mund të luajë në çdo klub në të gjithë botën për shkak të cilësive të tij, qoftë në Barcelonë apo gjetkë, dhe të jenë të lumtur dhe të suksesshëm.”, ka shtuar më tej Umtiti. 

Janjiq: Serbia aleancë me Rusinë por jetnën në Evropë
Probleme me alergjinë ndaj polenit? Këto janë ushqimet që duhet t’i shmangni
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration