GoPro Hero 7: Pse duhet të kënaqeni në aksion, duke i ruajtur kujtimet?
Shkencë dhe teknologji

GoPro Hero 7: Pse duhet të kënaqeni në aksion, duke i ruajtur kujtimet?

25.Jul.2019 10:36
0

Pajisja GoPro është një prej alternativave më të preferuara për t’i ruajtur kujtimet të cilët ju i krijoni – direkt nga aksioni.

Ekzistojnë disa arsye pse duhet të pajiseni me kamerën më të avancuar dhe e cila njihet ndryshe si GoPro.

 

Së fundmi GoPro vjen në versionin më të ri Hero 7, i cili është version i përmirësuar i produktit.

Nëse dëshironi që të skijoni rregullisht, apo të drejtoni biçikletën, atëherë mund të keni dëgjuar për GoPro, kamera më e popullarizuar për të filmuar aventurat dhe aksionin. Kamerat janë aq të vogla sa që mund t’i vendosni në trup, kurse janë tejet të përshtatshme për të xhiruar momente nga perspektiva personale e juaja. Rrjetet sociale janë të mbushura me video të tilla.

GoPro Hero 7 Black është pasuesi i Hero 6, duke sjellë përmirësime të fjalës së fundit të teknologjisë.

Ndryshe nga versionet e kaluara, versioni i ri GoPro Hero 7 ruan ngjyrën dhe stabilitetin e fotografisë teksa jeni në lëvizje duke bërë që cilësia e xhirimeve në aksion të jenë tejet kuailtative – bleje tani duke klikuar këtu.

Sezoni i 4 i PUBG mbërrin në PC
Hahn sot dhe nesër në Beograd, bisedon me Vuçiqin për Kosovën
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration