Gabriel Jesus në Serie A
Sport

Gabriel Jesus në Serie A

15.Apr.2020 11:22
0

Derisa COVID-19 ka bllokuar futbollin në fushat e blerta, Juventus është duke punuar jashtë tyre.

Kampionët e Italisë duken të bindur për ndryshime të mëdha në fazën e sulmit.

Gonzalo Higuain pritet të largohet, për t’i lëshuar vendin një emri të madh që mund të vijë në Torino.

Janë dy emrat që pëlqehen nga Juventus, Mauro Icardi i Interit dhe Gabriel Jesus i Manchester Cityt.

Për këtë të fundit, Juventus mund të sigurojë shërbimet duke mos pasur nevojë për shpenzojë shumë të madhe parash, me formulën e shkëmbimit.

Juventus mund t’i ofrojë në marrëveshje Manchester Cityt anësorin Douglas Costa, i cili pëlqehet shumë nga trajneri Pep Guardiola.

Ndikimi i mbipeshës në plakjen e trurit
Barcelona po përgatit një shkëmbim spektakolar me gjigantin anglez
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration