Frankfurti do 40 milionë euro për Rebiqin
Sport

Frankfurti do 40 milionë euro për Rebiqin

15.Jun.2019 10:51
0

Eintracht Frankfurti s’do të ndahet me kroatin Ante Rebiq nëse nuk fiton të paktën 40 milionë euro për largimin e tij. 

Sipas “AS”, klubi gjerman po këmbëngul që anësori kroat nuk do të largohet nëse nuk vjen oferta e kërkuar, duke parë interesimin nga disa skuadra evropiane, të prira nga Atletico Madrid.

25-vjeçari ka shënuar nëntë gola dhe ka asistuar katër herë në 28 ndeshje në Bundesligë sezonin e shkuar.

Senatori amerikan thotë se Serbia duhet të njohë Kosovën, por “s’duhet përjashtuar ideja e kufijve si zgjidhje”
Rijad Bajrami nga Corrotica e Preshevës jep 20 mijë euro për një familje me 7 jetimë në Shqipëri
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration