Fillojnë thashethemet: Kështu mund të duket Galaxy S10
Shkencë dhe teknologji

Fillojnë thashethemet: Kështu mund të duket Galaxy S10

07.Nov.2018 18:43
0
Samsung Galaxy S10 po vjen së shpejti!
 
Galaxy S10 dhe Galaxy S10+ pritet të arrijnë diku në fillim të vitit 2019, transmeton lajmi.net

Disa nga thashethemet më të fundit pohojnë se të dy pajisjet do të vijnë me një dizajn të ri, me një ekran të plotë të mbulon gjithë pjesën e përparme të telefonit.

Ndërkohë që kanë dalur disa pamje se si mund të duket smartfoni./Lajmi.net/ 

Zyrtare: Thaçi dhe Vuçiq takohen të enjten në Bruksel
Haradinaj paralajmëron masa edhe më të ashpra ndaj Serbisë
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration