Fëmijët shpëtojnë qenin nga një boa
Atraktive

Fëmijët shpëtojnë qenin nga një boa

11.Sep.2018 09:09
0

Kjo video tregon momentin kur tre fëmijë vendosin të shpëtojnë qenin e tyre.

Një gjarpër boa po e mbyste qenin dhe fati i tij dukej i vulosur.

Por fëmijët u treguan trima dhe nuk e lejuan të ndodhte.

Pas shumë mundimesh, ata e shpëtuan qenin, që duket se nuk është lënduar shumë.

Haradinaj: Gjermani, urime dita e ribashkimit
Milani mund ta sjell Ibrahimovicin në janar
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration