Facebook lëshon një aplikacion të ri për çiftet që të bisedojnë privatësish me njëri-tjetrin
Shkencë dhe teknologji

Facebook lëshon një aplikacion të ri për çiftet që të bisedojnë privatësish me njëri-tjetrin

09.Apr.2020 09:12
0

Facebook lëshon një aplikacion me një shërbim të ri që lejon çiftet të shkruajnë privatësisht me njëri-tjetrin.

 

Aplikacioni u krijua nga ekipi i rrjetit social të ri eksperimental (NPE) të rrjetit shoqëror, transmeton lajmi.net.

 

Çiftet gjithashtu mund të shkëmbejnë muzikë me njëri-tjetrin duke u lidhur me Spotify. Ata gjithashtu mund t’i dërgojnë njëri-tjetrit foto, karta, shënime si dhe thjesht të ndajnë disponimin e tyre.

Facebook ka kohë që dëshiron të futet në hapësirën e takimit por kjo duket se është e ndarë nga ajo. Kjo po faturohet si një “hapësirë private” për krijimin e rrjeteve intime sociale.

“WhatsApp” bën ndryshimin e madh për të ndaluar lajmet e rreme
Koronavirusi nuk do të largohet me mot të ngrohtë
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration