Eventi “Monster Trucks Albania” shtyhet për datën 23 nëntor
Sport

Eventi “Monster Trucks Albania” shtyhet për datën 23 nëntor

08.Nov.2019 14:09
0

Evenimenti sportiv, “Monster Trucks Albania”, është shtyrë për shkak të motit të keq. Pra, data 9 nëntor anulohet dhe evenimenti do të mbahet më 23 nëntor.

“Kushdo që e ka blerë biletën për zonën B, do të jenë të ftuar për zonën A. Kushdo që e ka blerë biletën për zonën A do të jenë të ftuar në zonën VIP. Në qoftë se doni t’ju kompensohen paratë e biletë, ju lutemi të na njoftoni”, thonë organizatorët.

“Monster Trucks Albania” vjen për herë të parë në Shqipëri në Sheshin Nënë Tereza dhe njëherësh ky event madhështor i këtij lloji po organizohet për herë të parë në trojet shqiptarë.

Pasi që ky lloj garë është shumë e ndjekur në botë dhe shumë e popullarizuar, interesimi edhe në eventin e Tiranës është shumë i madhe. Për t’i dhënë shije akoma më shumë kësaj ngjarjeje të veçantë do të përkujdeset DJ i njohur “DJ DANNY”.

Biletat për këtë event si për çdo event tjetër mund ti gjeni në Rave Travel. Për shkak të interesimit të madh për bileta, biletat janë të ndara në dy grupe në Zonen A dhe në Zonen B.

Për më shumë rreth biletave mund të shërbeheni në ueb faqen e Rave Travel: www.rave-travel.com dhe në faqen e Facebook-ut RaveTravel.

copy(/home/titulli/public_html/images/image/onster%20truck.jpg): failed to open stream: No such file or directory
Challandes publikon listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjet me Çekinë dhe Anglinë
Më e mirë se pilula e gjumit: Çaji me banane e kanellë për gjumë të thellë
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration