Eliminimi i Ronaldos nga Champions, vjen reagimi i Messit
Sport

Eliminimi i Ronaldos nga Champions, vjen reagimi i Messit

18.Apr.2019 08:21
0

liminimi i Cristiano Ronaldos dhe Juventusit nga Liga e Kampionëve ka bërë që të gjithë të flasin, përfshirë edhe rivalin e tij, Lionel Messin.

Ylli portugez për herë të parë ka dështuar të kalojë në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve që nga viti 2010.

Juventus janë eliminuar nga Ajax në çerekfinale, kur pas dy përballjeve holandezët avanconin 3:2.

Rreth eliminimit të Critiano Ronaldos, ka folur edhe Lionel Messi, pas ndeshjes mes Barcelonës dhe Manchester United.

“Kjo tregon gjithçka (rreth konkurrencës)”, është përgjigjur Messi në pyetjen rreth eliminimit të Juventusit dhe Ronaldos nga Liga e Kampionëve, përcjell ‘lajmi.net’.

“Çdo ekip është i komplikuar, qoftë Liverpool apo Porto”.

Time shpall 100 personat më me ndikim në botë
Të shtrirë në rrugët e Beogradit, aksioni që rikonstruon krimet e Serbisë në Kosovë (FOTO)
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration