E tmerrshme: Vdesin dy persona në afërsi të Beogradit derisa po vinin në pushim
Rajoni dhe Politika

E tmerrshme: Vdesin dy persona në afërsi të Beogradit derisa po vinin në pushim

10.Jul.2019 15:46
0

59 vjeçari dhe një grua 33 vjeçare kanë pësuar mëngjesin e sotëm në një aksident tragjik në autostradën drejt Beogradit.

Siç informon Kuriri serb, mendohet se jetën e kanë humbur babai dhe vajza e tij.

Në ulësen e pasme të makinës së tipit “Shkoda Felicia” kanë qenë ulur dy vajza, njëra në moshë 1 vjeçare dhe tjera 14 vjeçare, ndërsa me ata ka qenë edhe një grua e moshuar.

Vajzat janë dërguar me urgjencë në klinikën e fëmijëve, siç njoftojnë mediet e atjeshme.

 

Deri tek aksidenti ka ardhur kur makina e tipit “Shkoda Felicia” është përplasur me një kamion të rrugëve të Serbisë, edhe pse kamioni kishte qenë i nadluar në korsinë e tretë dhe mirë i parkuar ende nuk dihet si ka arritur që makina të përplaset.

 

Çështjet e mosmarrëveshjeve ndërmjet Bullgarisë dhe Serbisë, edhe pakica bullgare e diskriminuar
Cakaj konfirmon mbështetjen për shqiptarët e Luginës së Preshevës, financimi i godinës së KKSH-së
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration