E shkarkuan dy herë, Mourinho rikthehet në Premier League!
Sport

E shkarkuan dy herë, Mourinho rikthehet në Premier League!

11.Jun.2019 13:48
0

Maurico Sarri po bën gati valixhet për tu rikthyer në Itali, këtë herë për të marrë drejtimin e Juventusit. Kampion në fuqi të Europa League dhe me një biletë për Champions sezonin e ardhshëm, Chelsea duhet të bëjë dhe një herë llogaritë për një sezon aspak të lehtë, kjo pasi FIFA i ka bllokuar merkaton e transferimeve. Si të mos mjaftoi ky fakt, nga Londra u largua dhe futbollisti më i mirë, Eden Hazard.

Jose Mourinho
Jose Mourinho

Projekti i ri i bluve nis fillimisht nga bankina ku emri i Frenk Lampard është mes favoritëve por në “Stamford Bridge” po marrin në konsideratë një emër të madh, një ish shumë të njohur, bëhet fjalë për Jose Mourinho.

Edy Reja gati të festojë, Shqipëria luan sonte për tri pikë
Google konfirmoi se disa pajisje Android kanë pasur viruse të para-instaluara
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration