E pini kafenë e zezë? Ja çfarë thotë shkenca për ju
Trupi dhe shëndeti

E pini kafenë e zezë? Ja çfarë thotë shkenca për ju

08.Feb.2019 11:14
0

A e pini kafenë tuaj të zezë? Ata që gëzojnë kafenë pa qumësht ka më shumë të ngjarë të jenë psikopat, sipas një hulumtimi shkencor.
Pirja e kafesë të zezë ka më shumë gjasa t’iu shndërrojë në psikopatë, tregon një studim shkencor, transmeton lajmi.net.

Gjetjet tregojnë se ata që tërhiqeshin në ushqimet e hidhura kanë më shumë gjasa të ndjejnë kënaqësi nga sikleti, transmeton lajmi.net.

Shkencëtarët në Universitetin e Innsbruck, në Austri, ishin ata që qëndronin pas studimit.

Përveç kësaj, ata u gjetën të jenë më simpatik dhe bashkëpunues me të tjerët.

S’ka më rënie të flokëve, zbulohet kura e tyre
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration