Dua Lipa në numrin special të “Vogue”
Kulturë

Dua Lipa në numrin special të “Vogue”

04.Dec.2018 08:36
0

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa, është pjesë e numrit të muajit janar të revistës prestigjioze “Vogue”.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes një postimi në rrjetin social, Instagram.

Ajo ka postuar ballinën e kësaj reviste teksa ka falënderuar gazetën për përzgjedhjen e saj për numrin e janarit.

“Jam tejet e lumtur për përzgjedhjen time dhe është diçka që do ta mbaj afër zemrës”, ka shkruar ajo në postimin e saj.

Në numrin special të “Së ardhmes”, “Vogue” i dedikohet dikujt që bën revolucion si talent i ri në industrinë e modës dhe më tej./KultPlus.com

 

Babai i Luka Modric e emocionon botën me deklaratën e tij
Pretendoni se i keni sytë në rregull, luajeni këtë lojë
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration