Dua Lipa merr çmimin “Best Pop” në MTVEMA
Kulturë

Dua Lipa merr çmimin “Best Pop” në MTVEMA

05.Nov.2018 09:16
0

Pas tre çmimi të fituara në Madrid ditë më parë Dua Lipa ka rrëmbyer edhe një çmim të rëndësishëm sonte.

Ajo ka rrëmbyer çmimin “Best Pop” në MTV Europe Music Awards që po mbahet në Bilbao, transmeton Koha.net.

“Urime për Dua Lipa për fitimin e çmimit ‘Best Pop’ në MTVEMA”, thuhet në postimin e MTVEMA.

Ditë më parë Dua Lipa, ka fituar tre trofe në ceremoninë e ndarjes së çmimeve “Los 40 Music Awards” në Madrid të Spanjës.

Kina, rrezik për industrinë automobilistike evropiane
CIA parashikon zhbërjen e BE-së dhe bashkimin e Shqipërisë me Kosovën
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration