Dua Lipa fiton 3 çmime, shpallet artistja më e mirë botërore
Kulturë

Dua Lipa fiton 3 çmime, shpallet artistja më e mirë botërore

03.Nov.2018 09:03
0
Ka shënuar edhe një sukses tjetër.
 
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa ka shënuar edhe një sukses tjetër duke u zgjedhur artistja më e mirë e vitit, shkruan lajmi.net

“Çfarë nate!!! 3 çmime!!! Artistja më e mirë me albumin dhe këngën më të mirë ‘New Rules’ Faleminderit LOS40MusicAwards!! për këtë mbrëmje perfekte. Do t’i ndajë të gjitha me juve nesër po sor VERË ”, shkruan Lipa në postimin e fundit të ndarë me ndjekësit.

Dua tashmë e ka dëshmuar suksesin e saj e cila nuk po ndalet së performuari në vende të ndryshme të botës. /Lajmi.net/

 

Fatmir Limaj: Ne kemi problem me Serbinë, jo me Thaçin
Zvicër: Ndalohet lëmosha në Kantonin Vaud
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration