Djali i Vuçiqit, i infektuar me koronavirus
Rajoni dhe Politika

Djali i Vuçiqit, i infektuar me koronavirus

09.Apr.2020 09:03
0

Danilo Vuçiq, i biri i presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq, është i infektuar me koronavirus, ka kumtuar vet presidenti serb Vuçiq, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në Instagram.

“Kur gjithçka filloi, Danilo i im më tha që dorëzimi nuk është opsion. I linduri i im i parë, është i infektuar me koronavirus, ndërkaq paqyrën klinike e ka të tillë dhe është pranuar në Klinikën Infektive”, ka shkruar Vuçiq në Instagram.

 

Sipas të dhënave të fundit, nga koronavirusi në Serbi janë infektuar 2.666 njerëz, ndërsa 65 kanë vdekur.

Kurti i shkruan Lajçakut për parimet dhe ekipin negociator në bisedimet me Serbinë
Zbulohet dokumenti: Rugova në Shqipëri konsiderohej “armik” në regjimin enverist (Dokumenti)
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration