DFC amerikane hap zyre në Beograd (video)
Rajoni dhe Politika

DFC amerikane hap zyre në Beograd (video)

22.Sep.2020 22:39
0

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka mirëpritur hapjen e zyrës së Korporatës Ndërkombëtare të Financave dhe Zhvillimit së SHBA-së në Beograd.

Ndërkaq, i dërguari i presidentit amerikan për dialogun, Richard Grenell ka thënë se populli serb duhet t’i mbajë për fjale sa i përket zotimeve që dalin nga marrëveshja e Uashingtonit, për normalizim ekonomik ndërmjet Kosovës dhe Serbisë.

Votohet shfuqizimi i gjendjes së jashtëzakonshme në Bujanoc, situata me Covid-19 përmirësohet
Boehler: Epokë e re në marrëdhëniet midis SHBA-së dhe Serbisë (video)
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration