Deri në tri orë pritje për të hyrë në Merdare, tek Dheu i Bardhë kalueshmëria më e lehtë
Rajoni dhe Politika

Deri në tri orë pritje për të hyrë në Merdare, tek Dheu i Bardhë kalueshmëria më e lehtë

23.Dec.2019 10:58
0

Shumë prej tyre kësaj here u nisën drejt Kosovës me vetura, por që njësoj si herat e kaluara sërish iu duhet të përballen me kolona të gjata e pritje të mundimshme në pikat kufitare.

Image

Mëngjesin e sotëm në hyrje të Merdares pritjet raportohet se janë deri në tri ore, dhe thuajse ngjashëm është edhe në pikën kufitare në Muçibabë, ku prijet arrijnë deri në dy orë. 

Ndërsa tek Dheu i Bardhë duket se mërgimtarët e kanë më të lehtë kalueshmërinë, ku pritjet këtë mëngjes ishin vetëm 40 minuta.

Robert Lewandowski, “bomberi” i vitit 2019
The Guardian: Shqipëria, vend i çuditshëm, antik dhe i mrekullueshëm
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration