Challandes fton shumë lojtarë të Superligës për miqësoren e Kosovës me Suedinë
Sport

Challandes fton shumë lojtarë të Superligës për miqësoren e Kosovës me Suedinë

24.Dec.2019 16:07
0

Bernard Challandes i ka ftuar për herë të parë shumë lojtarë të Ipko Superligës në skuadrën prej 25 futbollistëve, për miqësoren e Kosovës kundër Suedisë muajin e ardhshëm.

 Kosova do të ballafaqohet me Suedinë për herë të parë më 12 janar, në një ndeshje miqësore në Doha të Katarit.

 

 

“Mini-Shengeni” përplas partitë dhe bizneset në Maqedoninë e Veriut
Ministri i Brendshëm shuplakë deputetit në Kuvendin e Republikës Serbe (video)
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration