Beteja e ashpër e luanëve vëllezër për të qenë lider grupi
Atraktive

Beteja e ashpër e luanëve vëllezër për të qenë lider grupi

26.Oct.2018 07:30
0

Dy vëllezër luanë kanë zhvilluar një përleshje të ashpër për të qenë prijës i grupit.

Beteja për dominim filloi derisa një grup turistësh po vizitonte parkun Massai Mara në Keni. Të dy janë përleshur rreth pozitës në grup dhe për një luaneshë.

Gattuso reagon ashpër pas humbjes nga Betisi
Arnavutkoy, lagja madhështore shqiptare e Stambollit
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration