Befason Balotelli me skuadrën e re
Sport

Befason Balotelli me skuadrën e re

06.Aug.2019 07:44
0

Duket se Mario Balotellit do të largohet përfundimisht nga Europa.

Pas Milanin dhe Nice, Balotelli do të vishet përsëri kuqezi nga skuadra e Flamengos në kampionatin brazilian.

Mësohet se klubi nga Rio de Janeiro i ka bërë një ofertë konkrete Balotellit për të firmosur një kontratë për 2 vite e gjysmë, propozim ky i cili është marrë në konsideratë nga futbollisti.

 

Por bashkë me të ai kërkon që në Brazil të transferohet edhe vëllai i tij, Enock, i cili mund të kalojë te Boavista.

Ndërkohë, ende nuk ka një qëndrim zyrtar nga ana e Balotellit, i cili është duke zgjedhur mes Brazilit dhe ofertave që i janë bërë nga klube të ndryshme të kampionatit italian.

Indonezi: Gruaja kurseu duke mbledhur mbeturina 26 vite për të udhëtuar në Haxh
Akterë të rëndësishëm në Kosovë i kanë parë hartat e shkëmbimit Kosovë-Serbi(video)
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration