Barcelona po përgatit një shkëmbim spektakolar me gjigantin anglez
Sport

Barcelona po përgatit një shkëmbim spektakolar me gjigantin anglez

15.Apr.2020 11:23
0

Një nga qëllimet e Barcelonës në afatin e ardhshëm kalimtar është largimi i Philippe Coutinhos.

Të pakta janë gjasat që dikush të ofrojë 120 milionë euro për brazilianin, aq sa Barca pagoi kur e bleu nga Liverpool, kështu që katalanët janë gati të bëjnë shkëmbime.

Mundo Deportivo raporton se Barcelona do të ishte e gatshme të ofronte Coutinhon te Chelsea, si shkëmbim me N’Golo Kanten.

Francezi do të largohet nga Chelsea, e po ashtu po kërkohet edhe nga Real Madrid.

Për gazetën katalane, shkëmbimi Kante – Coutinho është një mundësi reale për afatin kalimtar të verës, i cili nuk dihet saktësisht se kur do të hapet.

Gabriel Jesus në Serie A
Titaniku dhe sekreti 100 vjeçar me të mbyturit
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration