Barcelona i rinovon kontratën trajnerit Valverde
Sport

Barcelona i rinovon kontratën trajnerit Valverde

16.Feb.2019 08:17
0

Ernesto Valverde dhe Barcelona do të vazhdojnë bashkëpunimin mes tyre edhe sezonin e ardhshëm.

Trajneri ka marrë besimin e drejtuesve të klubit, të cilët kanë dashur që të qetësojnë lojtarët përpara fazës më të rëndësishme të sezonit, duke bërë të ditur se Valverde do të vazhdojë aventurën.

 Ernesto Valverde ka fituar me Barcelonën kampionatin spanjoll dhe Kupën e Mbretit sezonin e shkuar, por triumfi i Realit në Champions League la në hije këto suksese dhe vuri në dyshim punën e tij.
 
 
copy(/home/titulli/public_html/images/image/alenti-barcelones.jpg): failed to open stream: No such file or directory
Konferenca e Sigurisë në Mynih - diplomacia e heshtur
Letrat e Sulltaneshës Hyrem rrëfejnë dashurinë e saj ndaj Sulejmanit të Madhërishëm
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration