Babai i Luka Modric e emocionon botën me deklaratën e tij
Sport

Babai i Luka Modric e emocionon botën me deklaratën e tij

04.Dec.2018 08:33
0
Luka Modric e fitoi mbrëmë Topin e Artë.
 
Luka Modric arriti ta mposht Cristiano Ronaldon dhe Antoine Griezmaninn, që ishin në garë të ngushtë për Topin e Artë.

Mesfushori kroat, gjithashtu arriti t’i jap fund dominimit të portugezit dhe Leo Messit, duke u bërë lojtari i parë që e fiton çmimin e madh pas një dekade.

Babai i Modric është emocionuar tej mase, kur ka parë që djali i tij e ka Fituar Topin e Artë, duke mos mundur t’i mbajë lotët.

”Oh, djali im! Unë jam babai më i lumtur dhe më krenar në botë. Ti je gjeniu im”, ka thënë babai i anëtarit të Real Madridit. /Lajmi.net/

Gazetari shqiptar kërkon nga Gjykata ta ndalojë Kuranin dhe disa myslimanë të dëbohen në Arabi
Dua Lipa në numrin special të “Vogue”
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration