Atletico Madridi synon transferimin e Hysajt
Sport

Atletico Madridi synon transferimin e Hysajt

11.Jan.2019 13:55
0

Atletico Madridi e ka identifikuar mbrojtësin shqiptar të Napolit, Elseid Hysaj si një zëvendësim potencial për Filipe Luis.

Braziliani me eksperiencë, Luis është jashtë kontratës me klubin nga Wanda Metropolitano këtë verë.

 Sipas mediave spanjolle ai do të largohet nga Los Rojiblancos dhe drejtuesit e klubit po shikojnë zëvendësimit e tij.
Haradinaj paralajmëron luftë ndaj kumarit në Kosovë
Lamtumira e një kampioni, Murray tërhiqet mes lotëve!
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration