Ashpërsohen përplajset mes Khabibit dhe 50 Centit
Sport

Ashpërsohen përplajset mes Khabibit dhe 50 Centit

16.Oct.2018 10:48
0
50 Cent nuk i ka ndaluar thumbimet për stafin e Khabib Nurmagomedov.
 
50 Cent ka disa ditë që po përplaset me Khabib Nurmagomedov dhe stafin e tij, pas përballjes me Conor McGregorin.

Reperi i njohur amerikan ka përqeshur në Instagram një anëtar të stafit të boksierit rus për veshjen e tij.

“Dreqit, kjo është një veshje e shëmtuar”, ka shkruar 50 Cent në Instagram.

Por, Khabib ia ka kthyer menjëherë atë koment duke i thënë: “Kurrë mos fol keq për vëllezërit e mi”. /Lajmi.net/

Sot vazhdon gjykimi për ngjarjet e 27 prillit në Kuvendin e Maqedonisë
Vdiq bashkëthemeluesi i Microsoftit, “pa të s’do të kishte kompjuter”
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration