Arsenali e Milani e nisin mbarë aventurën në Ligën e Evropës
Sport

Arsenali e Milani e nisin mbarë aventurën në Ligën e Evropës

21.Sep.2018 11:04
0

Arsenali dhe Milani kanë shënuar fitore në ndeshjet e tyre të para në Ligën e Evropës.

Arsenali fitoi 4 me 2 në shtëpi ndaj Vorsklas, transmeton Koha.net. Aubameyang shënoi dy herë, kurse nga një gol shënuan Welbeck e Ozil.

Për mysafirët shënuan Chesnakov e Sharpar.

E Milani e mposhti në udhëtim Dudelangen me rezultat prej 0-1.

Golin e vetëm në këtë takim e shënoi Higuain në minutën e 59 pas asistimit nga Castillejo.

Këmbana më e madhe në botë e prodhuar në Poloni është gati për t’u nisur për Brazil
Tirana, destinacioni i turistëve të huaj edhe në shtator
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration