Arsenali arrin marrëveshje për Tierneyn
Sport

Arsenali arrin marrëveshje për Tierneyn

08.Aug.2019 09:09
0

Një ditë para mbylljes së afatit kalimtar, Arsenali raportohet se ka arritur marrëveshje me Celticun për transferimin e mbrojtësit Kieran Tierney. 

Klubi i Premier Ligës u refuzua dy herë nga kampioni skocez, por BBC raporton se oferta prej rreth 27 milionë eurosh ka qenë e mjaftueshme për arritjen e marrëveshjes për 22-vjeçarin.

Tani lojtari do të niset drejt Anglisë për të nisur negociatat personale dhe për të kompletuar transferimin.

Ish-zyrtari amerikan e qorton Daçiqin për ndërhyrje në politikën e brendshme të SHBA-së
Vuçiq: Nuk mendoj se Bolton vjen në Serbi, në Kosovë s’ka kush të flasë me të
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration