Ani pse agjëron dhe falesh mund të dënohesh! Sqaron këtë Elvis Naçi!
Rajoni dhe Politika

Ani pse agjëron dhe falesh mund të dënohesh! Sqaron këtë Elvis Naçi!

14.May.2019 13:33
0

Videot e tij të publikuara në kanalin zyrtar në YouTube kthehen në temë diskutimi dhe janë shumë të klikuara, shkruan OnAir

Teologu Elvis Naçi kësaj radhe në njerën nga ligjëratat e tij ka vendosur të tregojë se sa i rëndësishëm është muaji i shenjtë i Ramazanit.

Por që duhet të keni parasysh ca gjëra.

Ka njerëz që edhe pse falen dhe agjërojnë mund të dënohen.

Elvis Naçi e sqaron këtë në videon e listuar më poshtë./OnAir

 

Magjistaret rumune i shpallin luftë korrupsionit në Rumani
Haradinaj: Marrëveshja me Serbinë mund të nënshkruhet në Uashington
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration