Angel në planet e Barcelonës
Sport

Angel në planet e Barcelonës

06.Feb.2020 07:53
0

Barcelona është duke u interesuar për të transferuar golashënuesin më të mirë të Getafes, Angel Rodriguez ,si zëvendësim për të lënduarin Ousmane Dembele, bëri të ditur “Goal.com” të mërkurën.

Federata e Futbollit e Spanjës ofron një leje të veçantë për klubet që të transferojnë ndonjë lojtar të kampionatit vendor jashtë afatit kalimtar në rast të lëndimeve serioze.

Barcelona e ka identifikuar Angelin si opsion dhe po mendon të ofrojë 10 milionë euro për të transferuar atë.

Po ashtu raportohet se opsion është edhe sulmuesi i Betisit, Lorenzo Moron. Por, ky do të kushtonte rreth 30 milionë euro

Bërnabiqi e gatshme të takohet me Kurtin, por ka disa kushte
Zyrtari i BE’së për zgjerim: Anëtarësimi Ballkanit në bllok, qëllim gjeostrategjik
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration