A pranojnë zviceranet të martohen me shqiptarë? (video)
Atraktive

A pranojnë zviceranet të martohen me shqiptarë? (video)

19.Dec.2018 09:57
0

Në Zvicër jeton një numër i madh shqiptarësh. Ata tashmë janë të integruar në shoqërinë zvicerane. Shumë kanë bërë sukses në politikë, sport, kulturë dhe sektore të tjera.

Gjatë qëndrimit në Cyrih, ekipi i “Lajm.Tv” ka zhvilluar një anketë me disa vajza të reja zvicerane, ku i ka pyetur nëse do të pranonin të merrnin për burrë nje shqiptar.

Nga biseda u konstatua se te zviceranet ka ndryshuar pozitivisht bindja për shqiptarët, përcjell albinfo.ch. Përgjigja e vajzave ka qenë befasuese, pasi që shumica prej tyre janë përgjigjur me ‘po’. Ndiqni videon:

copy(/home/titulli/public_html/images/image/vicer-shqiptar.jpg): failed to open stream: No such file or directory
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration