6-vjeçari i verbër që luan piano
Atraktive

6-vjeçari i verbër që luan piano

20.Mar.2019 08:24
0

Një histori shumë e bukur vjen nga Shtetet e Bashkuara ku një vogëlush u bë viral prej mënyrës se si luan në piano.

Ai është vetëm 6 vjeç, ka lindur i verbër, por kjo nuk e pengoi që të vijonte pasionin e tij: pianon. I njohur si “Mozarti i vogël”, videoja e tij duke luajtur në piano është shpërndarë kudo në rrjete sociale.

Sipas nënës së tij, Avett Ray filloi të luante në piano këngë si “Twinkle Twinkle Little Star” që kur ishte 11 muajsh. Me kalimin e kohës mësoi këngë të reja dhe tani mund të konsiderohet si artisti më i ri në treg.

Kush është Jim Ratcliffe – tifozi i Manchester Unitedit që dëshiron ta blejë Chelsean
Në Britani, arrestohet 37-vjeçja që pajisi me 500 pasaporta grupet kriminale shqiptare
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration