5 gabimet më të zakonshme që nuk ju lejojnë të shëndosheni
Trupi dhe shëndeti

5 gabimet më të zakonshme që nuk ju lejojnë të shëndosheni

16.Oct.2018 11:02
0

Jo të gjithë duan të humbin kile. Disa edhe duan t’i fitojnë apo jo?

Shije ju rendit më poshtë 5 gabime që ju pengojnë në qëllimin tuaj për të fituar peshë: 

  1. Hani shumë pak në vaktet e ditës
  2. Bëni me tepër ushtrime seç duhet
  3. Keni mungesë proteinash
  4. Nuk stërviteni rregullisht
  5. Nuk merrni mjaftueshëm karbohidrate
Thënie me shumë vlerë nga Ismail Kadare
Tre klube të Premierligës pas Edin Dzekos
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration