Sport

Iniciativa e Perez, Nadal-Federer në Bernabeu!

Iniciativa e Perez, Nadal-Federer në Bernabeu!

Rivaliteti mes Roger Federer dhe Rafael Nadal i kalon kufijtë e sportit të tenisit. Reali i Madridit klubi më i madh në botë dhe më fitues i të gjitha kohërave po mendon të organizojë një sfid&eu

13.Sep.2019 12:43
Dueli ndërmjet Tyson Fury dhe Otto Wallin

Dueli ndërmjet Tyson Fury dhe Otto Wallin

Tyson Fury kthehet në ring për të vazhduar rrugëtimin e tij dhe qëndrimin në formë drejt meçit të radhës për titullin e botës në WBC, kundër Deontay Wilder. Ish-kampioni i pesha

12.Sep.2019 09:16